3/5*1/2*4/9

4/5*10/27*15/16

4/7*35/36*3/5

+5
Ответы (1)
  1. 9 июля, 21:58
    0
    3/5*1/2*4/9=2/15

    4/5*10/27*15/16=5/18

    4/7*35/36*3/5=1/3