238*604

370041-8765

808908+40071

+2
Ответы (2)
  1. 6 мая, 20:27
    0
    238*604=143752

    370041-8765=361276

    808908+40071=848979
  2. 6 мая, 21:29
    0
    238*604 = 143752

    370041-8765 = 361276

    808908+40071 = 848979