поривняете 20 процентов от 16.4 от 0.8 от 4.1

+3
Ответы (2)
  1. 2 февраля, 21:31
    0
    20% от 16,4

    16,4 * 20:100=3,28

    0,8 от 4,1

    0,8*4,1=3,28
  2. 3 февраля, 01:00
    0
    1) 16,4 - 100%

    x - 20% = > x = (20*16,4) / 100 = 3,28

    2) 0,8 - 100%

    x - 20% = > x = (20*0,8) / 100 = 16/100 = 0,16

    3) 4,1 - 100%

    x - 20% = > x = (4,1*20) 100 = 82/100 = 0,82