90:10*9*5:1+100-90+1000:10=

+4
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 07:38
    0
    90:10=9 9*9=81 81*5=405 405:1=405

    1000:10=100

    405+100=505 505-90=415 415+100=515