19,7-х=6,232;

(58-х) - 41,3=6,287

+2
Ответы (1)
  1. 4 июня, 12:56
    0
    1) - x=6.232-19,3

    x=-13,068

    2) 58-x-41,3=6,287

    16,7-x=6,287

    -x=6,287-16,7

    x=10,413