645 000*6:500=

800 000: (400*500) =

600 (75 880:7) =

+1
Ответы (1)
  1. 14 июля, 06:41
    0
    645000*6:500

    645000*6=3 870 000

    3 870 000:500=7740

    800000: (400*500)

    400*500=200000

    800000:200000=4

    600 (75880:7)

    75880:7=10840

    600*10840=6504000