36 000*10:1000 (100+300) * 4

+5
Ответы (2)
  1. 9 марта, 10:17
    0
    36000•10:1000=360000:1000=360

    (100+300) •4=400•4=1600
  2. 9 марта, 12:02
    0
    36 000 * 10 : 1000 (100 + 300) * 4 = 576 000

    100 + 300 = 400

    36 000 * 10 = 360000

    360000 : 1000 = 360

    360 * 400 = 144 000

    144 000 * 4 = 576 000