Розкрити дужки а) - 5 (3m-7n) : б) 6 (4 а-5d) в) - 0.3 (5 а-36+2)

+5
Ответы (1)
  1. 24 июля, 21:03
    0
    А) - 5 (3m-7n) = - 15 м+35 н

    б) 6 (4 а-5d) = 24 а-30 д

    в) - 0.3 (5 а-36+2) = - 1,5 а+10,2