0,25 - (-2 1/6) =

-2,4-1,75 - (5/12) =

+5
Ответы (1)
  1. 11 апреля, 06:38
    0
    0,25 - (-21/6) = 0,25+3,5=3,75

    -2,4-1,75 - (5/12) = - 3,15-5/12=-107/30