Помогите 930415*4198:45+7891-93116=?

+1
Ответы (1)
  1. 12 июля, 13:46
    0
    1) 930415 * 4198 = 3'905' 882' 170

    2) 3' 905'882' 170:45=86' 797' 381.5555

    3) 86'797' 381.5555+7891=86'005'272.5555

    4) 86'005'272.5555-93116=86'712' 156.5555