2-7 у/6 + 4 у + 7 / 3 = - у/2

+2
Ответы (1)
  1. 9 мая, 14:27
    0
    2-7 у/6+4 у+7/3=-у/2

    умножим на 6

    12-7 у+24 у+14=-3 у

    17 у+26=-3 у

    17 у+3 у=-26

    20 у=-26

    у=-26/20

    у=-1,3