14?7?2=0

9?8?7=8

18?3?4=2

20?4?3=2

+3
Ответы (2)
  1. 13 июля, 05:32
    0
    14:7-2=0

    9-8+7=8

    18:3-4=2

    20:4-3=2
  2. 13 июля, 07:30
    0
    14:7-2=0

    9:8+7=8

    18:3-4=2

    20:4-3=2