3,7 - (4-5,3)

-13 - (20-32)

-5/8 - (5/8-1)

-0,25 - (3-2,25)

+5
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 09:35
    0
    3,7 - (4-5,3) = 3,7-4+5,3=5

    13 - (20-32) = 13-20+32=25

    -5/8 - (5/8-1) = - 5/8-5/8+1=-1/4=-0,25

    -0,25 - (3-2,25) = - 0,25-3+2,25=-1