50381:83 460312 / 652

870*706 100000-43535

1412*435

+4
Ответы (2)
  1. 23 июня, 20:45
    0
    67 706 609000 956465 614220
  2. 23 июня, 21:47
    0
    1412*435=614220

    870*706=614220

    100000-43535 = 56465

    460312 / 652 = 706