1/2/3/4 5/12/2/3 4/9/2/3

+3
Ответы (1)
  1. 26 мая, 19:27
    0
    1/2 / 3/4 = 1*4/3*2 = 2/3

    5/12 / 2/3 = 5*3/12*2 = 5/8

    4/9 / 2/3 = 4*3/9*2 = 2/3