А) 37 * (17-24) - 37 * (17-34) =

1 4 1

б) 1 - - * (- - + - -) =

17 9 6

5

0,25: - - =

4

+3
Ответы (1)
  1. 11 октября, 04:54
    0
    37 * (-7) - 37 * (-17) = - 259 - (-629) = 370

    18/17 * (8/18+3/18) = 18/17*11/18=11/17

    0,25:5/4=1/4:5/4=1/4*4/5=1/5