Скортати дроби и сравни их 20/48 и 15/39

+1
Ответы (2)
  1. 30 сентября, 17:14
    0
    Наверное 20/48 больше 15/39
  2. 30 сентября, 18:36
    0
    1) 20/48=10/14=5/7

    2) 15/39=5/13