1) 4,95 + (3,275-4,95)

+2
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 15:37
    0
    4,95 + (3,275-4,95) = 6,625

    1) 4,95-3,275=1,675

    2) 4,95+1,675=6,625