Вычисли 12*30+17370-991

507*4-306*7

176*2+756:4-300:30

+2
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 08:36
    0
    1) 360+17370-991 = 16739

    2) 2028-2142 = - 114

    3) 352+189-10 = 531