1) - 2,6 + (-0,3) + (-1,4) + (-9,7)

2) 1,5-5,4 + (-1,6) + 8,5

3) 4,37 + (-3,65) + (-7,35) + 6,63

4) 0,13 + (-9,94) + (-2,13) + (-0,06)

+3
Ответы (2)
  1. 21 апреля, 13:57
    0
    1) - 2.6 + (-0.3) + (-1.4) + (-9.7) = - 14

    2) 3

    3) 0

    4) - 12
  2. 21 апреля, 14:33
    0
    1) - 2.6-0.3-1.4-9.7 = - 14

    2) 1.5-5.4-1.6+8.5 = 3

    3) 4.37-3.65-7.35+6.63 = 0

    4) 0.13-9.94-2.13-0.06 = - 12