2_5_8_3_1 = 20

2_5_8_3_1 = 35

2_5_8_3_1 = 34

+2
Ответы (1)
  1. 4 мая, 10:00
    0
    2*5+8+3-1 = 20

    2*5+8*3+1 = 35

    2*5+8*3*1 = 34