Ауданы 200 м2 жылыжайдын арквадрат метиринен 10 кг, ал ауданы 150 м2 екинши жылыжайдын ар квадрат метиринен 20 кг кияр алынды. Еки жылыжайдан барлыгы неше кг кияр алынды?

+3
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 09:03
    0
    200 м2*10=2000 кг

    150 м2*20=3000 кг

    2000+3000=5000 кг

    Жауабы: 5000 кг