Решите:

7650: (421-346) + 15060:24*8=?

+5
Ответы (1)
  1. 25 января, 07:45
    0
    1) 421-346=75

    2) 7650/75=102

    3) 15060/24=627,5

    4) 627.5*8 = 5020

    5) 102+5020=5122