96*38 102*87 16*354 25*107 384*2 3*208

+3
Ответы (2)
  1. 24 января, 04:37
    0
    96*38 = 3648

    102*87 = 8874

    16*354 = 5664

    25*107 = 2675

    384*2 = 768

    3*208 = 624
  2. 24 января, 05:38
    0
    96*38 = 3648

    102*87 = 8874

    16*354 = 5664

    25*107 = 2675

    384*2 = 768

    3*208 = 624