753241 + (500 * 30-1928

+2
Ответы (2)
  1. 29 мая, 02:48
    0
    753241 + (15000-1928) = 753241+13072=766313
  2. 29 мая, 03:23
    0
    753241 + (500•30-1928) = 753241 + (15000-1928) = 75341+13072=88413