7.7+6/11:3/22=

7.5-3/7:1/14=

+2
Ответы (1)
  1. 24 июня, 21:56
    0
    7.7 + 6/11 : 3/22=7.7 + 6/11 * 22/3=7.7+4=11.7

    7.5 - 3/7 : 1/14 = 7.5 - 3/7 * 14 = 7.5 - 6 = 1.5