х+47=93-13; 25-х=8*2

+2
Ответы (1)
  1. 2 июня, 20:07
    0
    1) х+47=80 (93-13)

    х=80-47

    х=33

    2) 25-х=16 (8*2)

    х=16+25

    х=41