114,9 - (6,5y+18,1) = 72,75

+1
Ответы (2)
  1. 30 апреля, 17:38
    0
    114.9-72.75=6.5 у+18.1 6.5 у+18.1=42.15 6.5 у=42.15-18.1=24.05 у=24.05:6.5 у=3.7
  2. 30 апреля, 17:42
    0
    114.9-72.75=6.5 у+18.1

    6.5 у+18.1=42.15

    6.5 у=42.15-18.1=24.05

    у=24.05:6.5

    у=3.7