2,84 X 100 X0,1+595,9X0,01 - (9,115:0,01-8,56:0,1) : 100

+4
Ответы (1)
  1. 7 мая, 15:39
    0
    1) 9.115:0.01=911.5

    2) 8.56:0.1=85.6

    3) 911.5-85.6=825.9

    4) 825.9:100=8.259

    5) 2.84*100=284

    6) 284*0,1=28.4

    7) 595.9*0.01=5.959

    8) 5.959+28.4=34.359

    9) 34.359-8.259=26.1