2 1/3+4 1/10: (2 7/15-5/12) * 5/6 - (2-1 1/2)

+2
Ответы (1)
  1. 25 августа, 23:56
    0
    2 1/3+2*5/6-1/2=2 1/3 + 1 2/3-1/2=4-1/2=3 1/2