11/15+0,4-8/15 7/40+3/8-0,35

+2
Ответы (1)
  1. 31 марта, 06:50
    +1
    11/15+0,4-8/15=0,6

    7/40+3/8-0,35=0,2

    Или так

    11/15+0,4-8/15 7/40+3/8-0,35=1,15705944798