30,8+5,6 * (-8,4)) : (0,28)

+5
Ответы (2)
  1. 22 июля, 02:22
    0
    30,8-47,04:0,28=30,8-1,68=29,12
  2. 22 июля, 02:29
    0
    1) 5,6 * (-8,4) = - 47,04

    2) - 47,04:0,28=-168

    3) 30,8 + (-168) = - 137,2