2+2*2/4+8-12+1/1*10/10

+3
Ответы (2)
  1. 11 июля, 06:58
    0
    2 + 2 • 2/4 + 8 + - 12 + 1/1 • 10/10 = 2 + 2 • 1/2 + 8 - 12 + 1 • 1 = 2 + 1 + 8 - 12 + 1 = 12 - 12 = 0
  2. 11 июля, 07:34
    0
    2+1+8-12+1

    11-12+1

    -1 + 1 = 0