2 7/9*3 3/5, 3 7/9 * 1 1/17, 5 1/6 * 3 1/7, 7 1/3 * 2 2/11

+5
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 22:25
    0
    1) 27/9=3

    2) 33/5=6,6

    3) 6,6*3=19,8