25•__:50=50

80+__+91:7=100

+2
Ответы (1)
  1. 1 марта, 02:55
    0
    25•_:50=50

    1) 50:50=1

    2) 25•1=25

    25•25:50=50

    80+_+91:7=100

    1) 91:7=3

    2) 80+3=83

    3) 100-83=17

    80+17+91:7=100

    С 1 не точно, а 2 точно