Разложите на множители:

с^2-13b-b^2-13c

+3
Ответы (1)
  1. 26 июля, 06:20
    0
    с² - 13 в - в² - 13 с =

    = (с² - в²) - (13 в + 13 с) =

    = (с - в) (с + в) - 13 * (в + с) =

    = (с + в) (с - в - 13)