Обчислити 5/12 год = __ хв?; 3/5 хв = __с?; 5/12 доби = __год?

+5
Ответы (1)
  1. 29 июля, 03:14
    0
    5/12 год=60 хв*5/12 год=25 хв

    3/5 хв=60 с*3/5 хв=36 с

    5/12 доби=24 год*5/12 доби=10 год