7 * (-3) + 2=

3 * (-3) - 10=

+1
Ответы (2)
  1. 12 мая, 17:31
    0
    7 * (-3) + 2=-21+2=-19

    3 * (-3) - 10=-9-10=-19
  2. 12 мая, 18:53
    0
    7 * (-3) = - 21

    -21+2=-19

    3 * (-3) = - 9

    -9-10=-19