6 5/6+5 5/8=

7 3/5+4 2/7=

8 9/10+4 7/15=

+3
Ответы (1)
  1. 16 июля, 00:55
    0
    1) 6 5/6+5 5/8=41/6+45/8=6 1/7

    2) 7 3/5+4 2/7=38/5+30/7=68/12=5 2/3

    3) 8 9/10+4 7/15=89/10+67/15=156/25=6 6/25