25,12-5,12 * (4,5-3*2) = 0,056*380

+2
Ответы (2)
  1. 4 марта, 07:53
    0
    1. 3:2=6

    2. 4,5-6=27

    3. 25,12-5,12=20

    4. 20*27=540

    5. 0,056*380=21,28
  2. 4 марта, 10:28
    0
    1.25.12-5.12=20

    2.3*2=6

    3.4.5-6=-1.5

    4.20 * (-1.5) = - 30

    5.0.056*380=21.28