Решения уравнения 2 1/3 х-1/6 х-2/3 при х=-3

+3
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 22:16
    0
    Условие

    7/3 х-1/6 х-2/3=14/6 х-1/6 х-2/3=13/6 х-2/3=13/6 * (-3) - 2/3=-13/2-2/3=-39/6-4/6=-43/6=-7 ц. 1/6