1/5 x 40

1/3 x 21

1/4 x 100

3/4 x 60

1. 3/4 x 1000

+4
Ответы (1)
  1. 22 мая, 20:35
    0
    1/5*40=8

    1/3*21=7

    1/4*100=25

    3/4*60=45

    1.3/4*1000=1750