1251 * (4*5), 2452 * (2*5), 96300 / (3*3), 9810 / (3*30), 5*3142*4, 21032*5*6, 15*2*12013, 3021 * (2*5)

+1
Ответы (2)
  1. 4 июня, 07:00
    0
    1) 1251*20 = 25 020

    2) 2452*10 = 24 520

    3) 96300/9 = 10 700

    4) 9810/90 = 109

    5) 5*3142*4 = 62 840

    1) 3142*4 = 12 568

    2) 12 568*5=62840

    6) 21032*5*6=630960

    1) 5*6=30

    2) 21032*30=630960

    7) 15 * 2 * 12 013 = 360 390

    1) 15*2=30

    2) 12013*30=360390

    8) 3 021 * (2 * 5) = 30 210

    1) 2*5=10

    2) 3021*10=30210
  2. 4 июня, 08:06
    0
    25020, 24520, 10700, 109, 62840, 630960, 360390, 30210