70100-4648/56*380+620576=

32430/69 + (70001-68309) * 4=

17920/640*807-390*20=

+1
Ответы (2)
  1. 7 июня, 07:12
    0
    70100-4648:56·380+620576=659136

    1).4646:56=83

    2).83·380=31540

    3).70100-31540=38560

    4).38560+620576=659136

    32430:69 + (70001-68309) ·4=7238

    1).32430:69=470

    2).70001-68309=1692

    3).1692·4=6768

    4).470+6768=7238

    17920:640·807-390·20=14796

    1).17920:640=28

    2).28·807=22596

    3).390·20=7800

    4).22596-7800=14796
  2. 7 июня, 08:36
    0
    1) 659136

    2) 7238

    3) 14796