Y< (734•208-8952+590•980) : (818176:272)

+5
Ответы (1)
  1. 11 марта, 03:32
    -1
    1) 734*208=152672

    2) 590*980=578200

    3) 152672-8952=143720

    4) 578200+143720=715920

    5) 818176:272=3008

    6) 715920:3008=238.0053191489