За 20 тетрадей заплатили 6 гривен сколько надо заплатить за 12 блакнотов. 1 блокнот на 30 копеек дороже тетради

+3
Ответы (2)
  1. 16 марта, 10:49
    0
    х - тетрадь

    у - блокнот

    х+у=10

    2 х+5 у=29

    из первого

    х=10-у

    во второе

    2 (10-у) + 5 у=29

    20-2 у+5 у=29

    3 у=29-20=9

    у=9/3=3 тетради

    х=10-3=7 блокнотов
  2. 16 марта, 11:00
    0
    6:20=0,3 гривна стоит тетрадь

    0,33 копейки стоит блокнот

    0,33*12=3,96 гривна надо заплатить за блакноты