35465*11*6: (910_8) * 7

+5
Ответы (2)
  1. 2 июня, 21:05
    0
    1) 910-8=902

    2) 35465*11 = 390 115

    3) 390 115*6 = 2 340 690

    4) 2 340 690/902 = 2 595

    5) 2 595*7 = 18 165
  2. 2 июня, 23:31
    0
    35465*11=390115

    390115*6=2340690

    910-8=902

    2340690:902=2595

    2595*7=18165