1) 57 600:9 * 60 - 5094 * 8 2) (77 434+36 008 : 4) : 7 * 50

+2
Ответы (1)
  1. 3 марта, 07:36
    0
    1) 57600:9=6400

    2) 6400*60=384000

    3) 5094*8=40752

    4) 384000-40752=343248

    1) 36008:4=9002

    2) 77434+9002=86436

    3) 86436; 7=12348

    4) 12348*50=617400