40018-725*10:5

5 999+903*100:2

80115:3*10

3151:8*100

8070:6

8070*6

+1
Ответы (1)
  1. 5 января, 23:28
    0
    1) 725*10=7250

    7250:5=1450

    40018-1450=38568

    2) 903*100=90300

    90300:2=45150

    5999+45150=51149

    3) 80115:3=26705

    26705*10=267050

    4) 3151:8=393,875

    393,875*100=39387,5

    5) 8070:6=1345

    6) 8070*6=48420