Сума трьох натуральних чисел 708. Перше з них найменше тризначне число, друге - в три рази менше чем трете. Найди ети числа

+3
Ответы (1)
  1. 21 августа, 22:00
    0
    Х - второе число

    3 х-третье число

    100 - первое число

    х+2 х+100=708

    3 х+100=708

    3 х=708-100

    3 х=608

    х=202,56 - второе число

    202.56*3=608-третье число